Mano krepšelis

3D Spausdintuvai

3D Spausdintuvai

Turite galvoje idėją, tačiau norite ją paliesti rankomis ar pastačius prieš save vizualiai pamatyti jos privalumus ir trūkumus? Tam nereikia turėti specifinių kompiuterinių žinių ir krimsti sudėtingų inžinerijos ar architektūros mokslų, kadangi viską už Jus padaro 3D spausdintuvas, wi-fi ryšiu gaudamas informaciją iš kompiuterio. Technologija kurti įvairiausius objektus, gaminamus su 3D spausdintuvu, gali išmokti naudotis kiekvienas. Čia rasite konkurencinga kaina parduodamus 3D spausdintuvus – jie leis apčiuopti bet kurią Jums kilusią idėją.

Kad be didelių vargų išsirinktumėte 3D spausdintuvo modelį, kuris atitiks visus Jūsų poreikius, skambinkite mums telefonu 8 640 21188 arba rašykite el. paštu uzsakymai@argbaltic.lt , mes Jums suteiksime išsamią bei profesionalią konsultaciją - nemokamai!

 

„ARG Baltic“: ką Jums siūlome?

ARG Baltic nori, kad kiekvienoje įmonėje darbas vyktų greitai ir sklandžiai, todėl siūlo platų biuro įrangos pasirinkimą visoje Lietuvoje. Įmonė stengiasi būti visapusiškai naudinga savo klientams, todėl prekiauja spausdintuvais, daugiafunkciniais įrenginiais, taip pat jų  eksploatacinėmis medžiagomis ir įvairiais priedais – visa tai gamina pasaulinį pripažinimą gavę gamintojai. ARG Baltic dirbantys kvalifikuoti specialistai padeda apsispręsti klientams, kuri įranga jiems yra tinkamiausia, kokius papildomus priedus bei eksploatacines medžiagas pasirinkti, kad tenkintų teikiamos paslaugos, o darbas taptų dar našesnis. Todėl nežinantiems, kokią biuro įrangą įsigyti, patariama pasikonsultuoti būtent su jais ir tokiu būdu surasti tai, ko reikia Jūsų biurui ar namams.

3D spausdintuvų privalumai

Didžiausias privalumas, kuriuo gali didžiuotis 3D spausdintuvas, tai neribotos galimybės kurti, bandyti, konstruoti, o visa tai atveria galimybę ne tik turėti, bet ir jausti savo idėjas. Kad įgyvendintumėte visas savo idėjas, mes Jums rekomenduojame Ultimaker 3D spausdintuvus. Tai bene populiariausi parduodami 3D spausdintuvų tipai pasaulyje! Jie yra vieni moderniausių atradimų, tad pasižymi visomis pažangiomis funkcijomis (pvz., yra prie kompiuterio prijungiami wi-fi tinklu). Galite pasinaudoti mūsų siūloma nuoma šioms prekėms konkurencinga kaina arba nusipirkti norimą 3D spausdintuvą iš patikimų rankų. Nupirktas prekes klientams pristatome visoje Lietuvoje.

Kas yra 3D spausdinimas?

Tai trimačio vientiso objekto gaminimas iš skaitmeninio modelio. Vienas esminių šios technologijos pranašumų – savo kūrinį galite realiai apžiūrėti, apčiupinėti ir net išbandyti kūrybinio proceso eigoje. Tai puikus būdas ne tik patikrinti daiktą, bet ir numatyti tobulintinus aspektus.

Dažnai užduodami klausimai apie 3D spausdintuvus

Kiek kainuoja 3D spausdintuvas?

Kaina, kaip ir daugelio daiktų, priklauso nuo jo ypatybių. Paprastą, bet kokybišką ir patikimo gamintojo 3D spausdintuvą galite įsigyti maždaug už porą tūkstančių eurų, o dideliam, daug funkcijų turinčiam 3D spausdintuvui gali tekti atseikėti netoli dešimties tūkstančių ar daugiau.

Kokias medžiagas galima naudoti 3D spausdintuvui?

Spausdinimo 3D spausdintuvu galimybės labai plačios ir jos nuolat plečiasi toliau. Esti bent pora dešimčių 3D spausdinimo technologijų. Vieni įrenginiai spausdina tik metalą, kiti – plastiką, dar kiti – gumą, stiklą ir kitas medžiagas, dalis 3D spausdintuvų gali spausdinti kelias medžiagas vienu metu.

Kokius daiktus galima atsispausdinti 3D spausdintuvu?

Kaip minėjome, galimybės beveik neribotos. 3D spausdintuvu galite atsispausdinti daug daiktų asmeniniam naudojimui, pavyzdžiui, ledo grandiklį, raktų pakabuką, muilo laikiklį, samtį ir t.t. Daug didesnę reikšmę 3D spausdinimas turi, pavyzdžiui, medicinos srityje, kur 3D spausdintuvai gamina klausos aparatus, protezus, stomatologams reikalingus darbo elementus, 3D spausdinimo technologija jau buvo rekonstruota kaukolė. 3D spausdinimas aktyviai naudojamas architektūros, automobilių pramonės, edukologijos ir kt. srityse.

Ar investuoti į brangų 3D spausdintuvą?

Jei esate pradedantysis ir 3D spausdintuvas reikalingas asmeniniams poreikiams, naudoti namuose, tuomet nepirkite brangiausiųjų kategorijai priklausančio spausdintuvo (tokį galėsite įsigyti vėliau, kai įgusite ir rimtai tuo užsiimsite). Bazinius poreikius visiškai patenkins apie porą tūkstančių eurų kainuojantis spausdintuvas. Kas kita, jei esate profesionalas šioje srity.