Mano krepšelis

3D Spausdintuvai

3D Spausdintuvai

Turite galvoje idėją, tačiau norite ją paliesti rankomis ar pastačius prieš save vizualiai pamatyti jos privalumus ir trūkumus? Tam nereikia turėti specifinių kompiuterinių žinių ir krimsti sudėtingus inžinerijos ar architektūros mokslus, kadangi viską už Jus padaro 3D spausdintuvas, wi-fi ryšiu gaudamas informaciją iš kompiuterio. Technologija kurti įvairiausius objektus, gaminamus su 3D spausdintuvu, gali išmokti naudotis kiekvienas. Čia rasite konkurencinga kaina parduodamus 3D spausdintuvus – jie leis apčiuoti bet kurią Jums kilusią idėją. 

Kad be didelių vargų išsirinktumėte 3D spausdintuvo modelį, kuris atitiks visus Jūsų poreikius, skambinkite mums telefonu 8 640 21188 arba rašykite el. paštu uzsakymai@argbaltic.lt , mes Jums suteiksime išsamią bei profesionalią konsultaciją - nemokamai!

 

Didžiausias privalumas, kuriuo gali didžiuotis 3D spausdintuvas, tai - neribotos galimybės kurti, bandyti, konstruoti, o visa tai atveria galimybę ne tik turėti, bet ir jausti savo idėjas. Kad įgyvendintumėte visas savo idėjas, mes Jums rekomenduojame Ultimaker 3D spausdintuvus. Tai bene populiariausi parduodami 3D spausdintuvų tipai pasaulyje! Jie yra vieni moderniausių atradimų, tad pasižymi visomis pažangiomis funkcijomis (pvz. yra prie kompiuterio prijungiami wi-fi tinklo pagalba).Galite pasinaudoti mūsų siūloma nuoma šioms prekėms konkurencinga kaina arba nusipirkti norimą 3D spausdintuvą iš patikimų rankų. Nupirktas prekes klientams pristatome visoje Lietuvoje.