Mano krepšelis

Toneriai, spausdintuvų kasetės

Toneris, spausdintuvų kasetės
Toneriai, spausdintuvų kasetės

Spausdintuvų kasetės bei toneriai– tai būtina šių prietaisų sudedamoji dalis. Būtent spausdintuvų kasetės (o lazerinio spausdinimo atveju – toneris) saugo visas reikalingas spalvas, kurios spausdinimo metu atsiranda ant popieriaus, todėl būtinas jų nuolatinis pildymas arba keitimas.

Šiame puslapyje galite nesunkiai rasti sau reikalingus priedus spausdintuvui. Naudotis paieška galite pagal spausdintuvo pavadinimą arba pagal tonerio numerį.

ARG: ką Jums siūlome?

ARG Baltic – tai biuro įrangos ekspertai. Platiname aukštos kokybės spausdinimo įrangą, tarp jos ir priedus spausdintuvams. Kiekviena spausdintuvo kasetė arba toneris skiriasi priklausomai nuo printerio modelio, todėl kyla rizika, kad ne visuomet rasi tai, ko ieškai. Tačiau mūsų parduotuvėje internetu arba biure Vilniuje galima rasti visų svarbiausių firmų – Canon, Epson, HP, Kyocera, Samsung, Olivetti, Triumph – Adler, Ultimaker, Xerox, Ricoh, OKI, Lexmark, Konica Minolta, Brother – spausdintuvų kasečių ir tonerių patrauklia kaina. Jeigu domina printerių kasetės, kviečiame apsilankyti mūsų kataloge, kur galima rasti prekių su akcija arba apsilankyti mūsų biure, kur patarsime Jums visais rūpimais klausimais ir padėsime išsirinkti spausdintuvo kasetę.

Patikėkite Jūsų spausdintuvo aprūpinimą toneriais bei spausdintuvų kasetėmis mums! Jeigu turite klausimų ir norėtumėte sužinoti, kokie toneriai tinkami Jūsų turimam spausdintuvui, kreipkitės į ARG Baltic konsultantus el.paštu ar telefonu. Nurodysime, kokios kasetės spausdintuvui yra populiariausios ir geriausios savo kainos bei kokybės santykiu bei padėsime išsirinkti Jūsų spausdintuvui tinkamiausią tonerį. Akcija, kurios metu taikome nuolaidas spausdintuvų kasetėms (toneriams) ir kitoms prekėms – tai puiki galimybė įsigyti įvairius priedus spausdintuvui pigiau. Kviečiame norimas prekes įsigyti internetu – toneriai bus patogiai pristatyti Jūsų nurodytu adresu arba į ARG Baltic prekių atsiėmimo punktą Vilniuje.

 

Platus spausdintuvų kasečių, tonerių pasirinkimas

Spausdintuvo tipas – tai esminis aspektas, padedantis nustatyti, koks toneris ar kasetė spausdintuvui Jums yra reikalingi. „ARG Baltic“ asortimente siūlomas platus pasirinkimas pagal Jūsų spausdintuvo tipą:

 • rašaliniams;
 • lazeriniams spalvotiems;
 • lazeriniams juodai baltai spausdinantiems;
 • daugiafunkciams rašaliniams;
 • daugiafunkciams spalvotiems lazeriniams;
 • daugiafunkciams nespalvotiems lazeriniams.

 

Toneris, kasetės spausdintuvams: kaip įsigyti?

„ARG Baltic“ savo klientams siūlo paprastą ir operatyvią tonerio, kasetės spausdintuvui įsigijimo eigą, orientuotą ne tik į kokybiško daikto pirkimą, bet ir į klientų laiko taupymą.

 • sulaukiame Jūsų laiško arba skambučio;
 • išsiaiškiname Jums reikalingo tonerio, spausdintuvo kasetės modelį;
 • suderiname Jums palankiausias pristatymo ir apmokėjimo sąlygas;
 • perduodame užsakytas prekes Jūsų pasirinktai transporto įmonei, jei tokios nenurodote, parenkame patys arba pristatome savo transportu (prekes pristatome į bet kurią Lietuvos vietą ar kitą valstybę);
 • jau po 1–2 darbo dienų naujas toneris ar spausdintuvų kasetės pasiekia Jus, jei užsakomos prekės yra sandėlyje.

 

Toneriai ir spausdintuvų kasetės: kaip išsirinkti?

Kasėtės spausdintuvams yra keičiama spausdintuvo dalis, tad joms pasibaigus kyla klausimas, kokią kasetę pirkti? Jei spausdintuvą naudojate jau senokai ir kasetes keitėte ne kartą, tuomet toks klausimas galbūt nebus aktualus, bet pasibaigus naujo spausdintuvo kasetei pirmą kartą, tampa aktualu, kokie kriterijai reikšmingi, renkantis tonerį, kasetę spausdintuvui.

 • Spausdintuvo modelis. Žinodami spausdintuvo modelį, kuris dažniausiai būna užrašytas ant paties spausdintuvo, Jūs lengvai rasite jam tinkamus tonerius ar rašalo kasetes.
 • Originali ar neoriginali kasetė? Neoriginali kasetė neretai pasirenkama dėl mažesnės kainos. Visgi nerekomenduojama siekti sutaupyti tokiu būdu, nes: pirma, jei spausdintuvui galioja garantinis laikotarpis, tai greičiausiai rizikuosite prarasti įrenginio garantiją, antra, siekdami sumažinti spausdinimo išlaidas rizikuojate pakenkti įrenginiui. Net jei kartą pabandę neoriginalią kasetę sugrįšite prie originalaus produkto, labai tikėtina, kad spausdintuvui daugiau ar mažiau jau bus pakenkta, todėl susivilioti pigesniu produktu neverta.
 • Kaina. Originalus toneris, kasetė, žinoma, bus brangesni nei neoriginalūs. Bet investuoti į kokybę tikrai verta. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tonerio išteklius, nes dažnai tam pačiam spausdintuvui būna skirtingų talpų toneriai ar rašalo kasetės. Tad jei pasirinksite didesnės talpos tonerį, pirkdami iškart sumokėsite šiek tiek daugiau, bet ilgiau galėsite naudotis spausdintuvu neinvestuodami į eksploatacines medžiagas.
 • Gamintojas. Daug metų sėkmingai rinkoje veikiantys gamintojai orientuojasi į kokybę.
 • O gal kasetę papildyti? Kartais vartotojai svarsto ir naujos kasetės pirkimo alternatyvą – kasetės papildymą. Jei priimtumėte tokį sprendimą, kreipkitės tik į profesionalus ir nepasitikėkite mažomis, trumpai rinkoje veikiančiomis įmonėmis. Bet siekdami, kad Jūsų spausdintuvas tarnautų kuo ilgiau, o spausdinimo kokybė nesuprastėtų, rekomenduojame kasetes keisti naujomis.

 

Mūsų asortimente – šių gamintojų toneriai ir spausdintuvų kasetės

 • „Brother“ vertinami už aukščiausios kokybės gaminius.
 • „Canon“ pasauliniu lygiu pelniusi pripažinimą.
 • „Epson“ – tai puiki nuotraukų kokybė bei spartus spausdinimas.
 • HP – puikiai žinomas prekės ženklas, garantuojantis kokybę ir inovatyvumą.
 • „Konica Minolta“ – tai idealus pasirinkimas biurams, pramoniniam spausdinimui bei plačiaformatei spaudai.
 • „Kyocera“ – dėmesys modernumui, aukštai spausdinimo kokybei.
 • „Samsung“ – orientacija į naujoves, patikimumą, atsakingą požiūrį į verslą.
 • Lexmark“ – tai puikus pasirinkimas biurui.
 • OKI nepriekaištingą spausdinimo kokybę užtikrinti padeda inovatyvios technologijos.
 • „Ricoh“ – tai labai geras pasirinkimas biurui.
 • „Xerox“ rinkai siūlo aukštos kokybės spausdintuvus, daugiafunkces sistemas, tonerius ir kitus produktus.
 • „Olivetti“ toneriai ir spausdintuvų kasetės pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.
 • „Triumph-Adler“ – ženklas, kuris asocijuojasi su itin aukšta kokybe ir pažangiomis funkcijomis.

 

Kodėl verta rinktis originalų produktą?

Ne paslaptis, neoriginalūs produktai savo kaina vilioja daug klientų. Bet toks siekis sutaupyti gali pareikalauti didelių išlaidų ateityje. Jei norite mėgautis geriausiomis spausdintuvo savybėmis ir kokybišku spausdinimu, investuokite į patikimų gamintojų produktus. Mūsų asortimente rasite itin platų lazeriniams ir rašaliniams spausdintuvams skirtų tonerių pasirinkimą įvairiems spausdintuvų modeliams. Originalus toneris raidėms, grafikams, paveikslams suteikia ryškumo, be to, greitai džiūsta. O kokybiški originalių rašaliniams spausdintuvams skirtų kasečių dažai puikiai įsispaudžia į lapo paviršių ir taip pat pasižymi sparčiu išdžiūvimu. Originali kasetė, tikėtina, atspausdins daugiau lapų ir užtikrins nepriekaištingą spausdinimo kokybę.

Atkreipiame dėmesį, kad ypač garantiniu laikotarpiu privalu naudoti originalius tonerius ar rašalo kasetes, nes naudodami suderinamus / neoriginalius tonerius Jūs rizikuojate prarasti įrenginiui galiojančią garantiją.

 

Dažniausi klausimai apie tonerius, spausdintuvų kasetes

Kiek maždaug tarnauja spausdintuvų kasetės?

Vienareikšmiškai į šį klausimą atsakyti neįmanoma, nes kasečių naudojimo trukmė priklauso nuo kelių kriterijų: kiek spausdinama, kas spausdinama. Todėl vieni gali spausdintuvų kasetes keisti kartą per metus, o štai kitiems gali tekti kelis kartus per metus ar kiekvieną mėnesį. Taip pat kiekvienas toneris ar rašalo kasetė turi jam skirtą resursą (pvz.: 1 500 A4 formato lapų), kuris skaičiuojamas prie 5 % lapo padengimo, t.y. spausdinant dokumentus, sąskaitas ir pan. Taigi, jeigu spausdinate didesniu padengimu, tas resursas sumažės ir teks tonerius ar rašalo kasetes keisti dažniau.

Ar spausdintuvo kasetę galima išmesti?

Spausdintuvų kasetės priskiriamos ilgai neyrančioms atliekoms, todėl jas rekomenduojama parduoti arba atiduoti superkančioms įmonėms.

Kas geriau: pirkti naują spausdintuvo kasetę ar senąją papildyti?

Žinoma, geriausia yra seną kasetę keisti nauja. Visgi ne visi gali sau tą leisti – nors šį aspektą (kasečių kainas) verta apsvarstyti dar prieš įsigyjant spausdintuvą. Kasetės papildymas dažniausia pasirenkamas siekiant sutaupyti, bet klientai ne visada informuojami, jog kai kurių kasečių negalima pildyti, nes pakenksite įrenginiui. Negana to, neprofesionaliai papildyta kasetė spausdintuvui irgi padarys žalos. Tad norėdami kuo ilgiau džiaugtis puikiai veikiančiu savo spausdintuvu naudokite naujas ir konkrečiai Jūsų spausdintuvui tinkančias kasetes.

Kiek kainuoja toneris ar spausdintuvo kasetė?

Tonerių ir kasečių spausdintuvams kainų ribos labai plačios, todėl nurodyti vienos kainos neįmanoma. Kainą suponuoja gamintojas, dažai ir kiti aspektai. Patarimas būtų vienas – įsigykite konkrečiam spausdintuvui tinkančią kasetę ir nesusiviliokite įtartinai žema kaina. Kokybiškas produktas garantuos kokybišką spausdinimą ir spausdintuvo funkcionalumą.