Mano krepšelis

Spausdintuvų remontas

Spausdintuvų remontas

ARG Baltic – tai profesionalūs spausdinimo įrenginiai biurams, švietimo įstaigoms, verslui ir spausdintuvų remontas. Mūsų siūloma spausdintuvų remonto paslauga tinka visiems, susidūrusiems su daugiafunkcinių ar kito tipo spausdintuvų gedimais bei defektais. Atliksime Jūsų spausdintuvo diagnostiką ir panaikinsime iškilusius gedimus.

Sugedus spausdintuvui sustoja darbas...

Priklausomai nuo įmonės veiklos, sugedęs spausdintuvas net ir per vieną dieną gali atnešti tūkstančius eurų žalos – juk kai kurios įmonės „gyvena“ vien svarbių dokumentų spausdinimu. Sugedęs spausdintuvas reikštų sustojusį visų svarbių užduočių vykdymą, o tai neštų nemažus nuostolius organizacijai. Jeigu Jūsų turimo spausdintuvo garantija pasibaigė, o spausdintuvui sugedus kenčia įmonės darbo kokybė bei našumas, siūlome greitas ir kokybiškas remonto paslaugas. Spausdintuvų remontas Vilniuje atliekamas mūsų kvalifikuotų specialistų, kurie identifikuos spausdinimo įrenginio gedimus, nustatys darbų eigą, pradės spausdintuvo remontą ir galiausiai sugrąžins Jums jį veikiantį lyg naują.

„ARG Baltic“: ką Jums siūlome?

Nesvarbu, ar Jūsų spausdintuvas lazerinis, spausdinantis spalvotai, juodai / baltai ar yra daugiafunkcinis – siūlome bet kurio spausdinimo įrenginio remontą - turime daug patirties taisydami Kyocera, Olivetti, Triumph-Adler, Canon, Brother, Epson, Konica Minolta, Lexmark, Ricoh, Samsung, Xerox ir kitų gamintojų spausdintuvus. Esame susipažinę su visų šių gamintojų technologijomis, todėl mūsų atliekamas spausdintuvų remontas – kvalifikuotas ir kokybiškas.

Tiek įsigyti biuro įrenginius – spausdintuvus, kopijavimo aparatus, daugiafunkcinius spausdintuvus ir kt. įrangą – tiek pasinaudoti mūsų siūlomomis remonto paslaugomis kviečiame Vilniuje. Mes operatyviai ir kruopščiai atrasime Jūsų įrenginio defektus, juos pašalinsime, ir spausdintuvas vėl veiks kaip naujas. 

Dėl remonto ar spausdintuvų profilaktikos paslaugų kviečiame susisiekti su mumis el.paštu info@argbaltic.lt; servisas@argbaltic.lt arba telefonu nr. +370 640 21188; +370 640 21002

Jei sugedo Jūsų spausdintuvas...

Nepriklausomai nuo to, kokio tipo spausdintuvą naudojate, jam sugedus:

  • laukiame Jūsų skambučio ar el. laiško;

  • suderiname laiką ir vietą, kur mūsų specialistai apžiūrės Jūsų įrenginį (arba atvežate spausdintuvą į mūsų biurą) ir greitai identifikuos problemą;

  • sutaisome Jūsų spausdintuvą, patikriname jo veikimą ir grąžiname Jums paruoštą toliau našiai dirbti.

Dažnai užduodami klausimai apie spausdintuvų remontą

Ką daryti, kad spausdintuvas negestų?

Visiškai užtikrinti, kad spausdintuvas niekada nesuges, vargu, ar įmanoma, nes kiekvienas prietaisas dėvisi – tai natūralu. Bet prisidėti prie to, kad naujas spausdintuvas puikiai funkcionuotų kelerius metus, o paskui gedimo rizika būtų minimali, Jūs galite: naudokite įrenginį tik laikydamiesi instrukcijos; naudokite tik kokybiškas, originalias rašalo kasetes ir tonerius; saugokite spausdintuvą nuo išorinio poveikio, pavyzdžiui, dulkių, skysčių, smūgių; užtikrinkite reguliarią patikrą (reguliariai pasikvieskite mūsų specialistus, kad būtų atlikta spausdintuvo profilaktinė apžiūra)ir laiku keiskite susidėvėjusias ar bebaigiančias susidėvėti dalis.

Kaip žinoti, kada spausdintuvas „praneša“ apie artėjantį gedimą?

Jei Jūsų spausdintuvas ėmė spausdinti nekokybiškai (pavyzdžiui, tekstas, grafikai mažiau ryškūs nei anksčiau), popierius neretai užstringa, įrenginys leidžia keistus garsus, veikdamas labai įkaista, išaugo tonerio sąnaudos, tai verta atlikti profilaktinį spausdintuvo patikrinimą. Tiesa, ryškumo sumažėjimas gali būti susijęs ir su tuo, kad rašalas eina į pabaigą, bet į tai ypač verta atkreipti dėmesį, jei Jūsų spausdintuvas lazerinis.

Kodėl verta spausdintuvą tikrinti periodiškai?

Periodiškai atliekamas profilaktiškas spausdintuvo patikrinimas leidžia išvengti rimtų problemų, kurios kainuotų gerokai daugiau nei paprastas patikrinimas. Periodiškai tikrinti verta net dėl tokios, regis, smulkmenos kaip dulkės, nes pastarosios kaupiasi tiek rašaliniuose, tiek lazeriniuose spausdintuvuose. Jei iš spausdintuvų dulkės nebus išvalytos, jos gali rimtai pakenkti.

Kiek kainuoja spausdintuvo remontas?

Tai labai sąlyginis dalykas, priklausantis nuo Jūsų spausdintuvo tipo, gedimo, jo pašalinimo laiko ir sąnaudų.