Mano krepšelis

Spausdintuvų remontas

Spausdintuvų remontas

ARG Baltic – tai profesionalūs spausdinimo įrenginiai biurams, švietimo įstaigoms, verslui ir spausdintuvų remontas. Mūsų siūloma spausdintuvų remonto paslauga tinka visiems, susidūrusiems su daugiafunkcinių ar kito tipo spausdintuvų gedimais bei defektais. Atliksime Jūsų spausdintuvo diagnostiką ir panaikinsime iškilusius gedimus.

Priklausomai nuo įmonės veiklos, sugedęs spausdintuvas net ir per vieną dieną gali atnešti tūkstančius eurų žalos – juk kai kurios įmonės „gyvena“ vien svarbių dokumentų spausdinimu. Sugedęs spausdintuvas reikštų sustojusį visų svarbių užduočių vykdymą, o tai neštų nemažus nuostolius organizacijai. Jeigu Jūsų turimo spausdintuvo garantija pasibaigė, o spausdintuvui sugedus kenčia įmonės darbo kokybė bei našumas, siūlome greitas ir kokybiškas remonto paslaugas. Spausdintuvų remontas Vilniuje atliekamas mūsų kvalifikuotų specialistų, kurie identifikuos spausdinimo įrenginio gedimus, nustatys darbų eigą, pradės spausdintuvo remontą ir galiausiai sugrąžins Jums jį veikiantį lyg naują.

Nesvarbu, ar Jūsų spausdintuvas rašalinis, lazerinis ar daugiafunkcinis – siūlome bet kurio spausdinimo įrenginio remontą - turime daug patirties taisydami Kyocera, Olivetti, Triumph-Adler, Canon, Brother, Epson, Konica Minolta, Lexmark, Ricoh, Samsung, Xerox ir kitų gamintojų spausdintuvus. Esame susipažinę su visų šių gamintojų technologijomis, todėl mūsų atliekamas spausdintuvų remontas – kvalifikuotas ir kokybiškas.

Tiek įsigyti biuro įrenginius – spausdintuvus, kopijavimo aparatus, daugiafunkcinius spausdintuvus ir kt. įrangą – tiek pasinaudoti mūsų siūlomomis remonto paslaugomis kviečiame Vilniuje. Mes operatyviai ir kruopščiai atrasime Jūsų įrenginio defektus, juos pašalinsime, ir spausdintuvas vėl veiks kaip naujas.

Dėl remonto ar spausdintuvų profilaktikos paslaugų kviečiame susisiekti su mumis el.paštu info@argbaltic.lt; servisas@argbaltic.lt arba telefonu nr. +370 640 21188; +370 640 21002