Mano krepšelis

Biuro įrangos nuoma

Biuro įrangos nuoma

Biuro įrangos nuoma (spausdintuvų, kopijavimo aparatų, skenerių, daugiafunkcinių įrenginių nuoma) yra populiari paslauga įvairiose organizacijose, kurios nori apsieiti kuo taupiau įmonės įsikūrimo pradžioje. Juk įkuriant įmonę būtinos didelės investicijos į biuro įrangą. O kitais atvejais net ir jau seniai įsikūrusios įmonės siekia kruopščiai planuoti organizacijos biuždetą, todėl naudojasi biuro įrangos nuoma. Tai sprendimas tiems, kas vertina lankstumą, saugumą, ekologiją, taip pat nori sutaupyti laiko ir visas jėgas bei dėmesį sutelkti į patį verslą. Mūsų bendrovėje nuomojantis biuro įrangą klientas moka nustatytą pastovų mėnesinį nuomos mokestį į kurį įeina biuro įrangos nuoma, o už suteikiamą įrangos priežiūrą mokama pagal konkrečius atliktus darbus.

  • Išvengiama pradinių investicijų – įmonės lėšos gali būti naudojamos tiesioginei įmonės veiklai – o ne brangios spausdinimo įrangos įsigijimui.
  • Nuomojant įrangą, ja rūpinamės mes - kadangi neturite įmonei priklausančio turto, jo nereikia apskaityti, amortizuoti ir pan. Tai padarome mes, o jūsų buhalterijos darbas palengvėja.
  • Kontroliuojate išlaidas – kadangi mes atsakingi už nuomojamos įrangos tvarkymą, galėsite tiksliai žinoti, kiek susidarys mėnesinių išlaidų, mokėsite tik už atliktas kopijas/spaudus, ir nevargins neplanuotos išlaidos įrangai sugedus.
  • Visada būsite saugūs – panorėję bet kada galite nutraukti įrangos nuomos sutartį arba, pasikeitus poreikiams, pasikeisti norimos įrangos komplektavimą.
  • Biuro įrangą bus lengva administruoti  – jums nereikės rūpintis ekploatacinių medžiagų tiekimu, bei iškilus būtinybei ieškoti, kas aptarnautų ir suteiktų remonto paslaugas. Biuro įrangos nuoma ir priežiūra rūpinsimės mes.O savo įmonės išteklius bei personalo laiką galėsite daug produktyviau galima panaudoti tiesioginėje įmonės veikloje.

Siūlome išsinuomoti ne tik kopijavimo aparatus, bet ir kitus jūsų biuro veiklai praversiančius įrenginius, kaip:

  • Spausdintuvai
  • Kopijavimo aparatai
  • Skeneriai
  • Daugiafunciniai įrenginiai
  • bei kita biuro įranga

Biuro įrangos nuoma Vilniuje bei jos priežiūra įmonėms ir organizacijoms siūloma patraukliomis sąlygomis ir kainomis. Žemiau pateikiame ypatingus kopijavimo aparatų nuomos pasiūlymus.

ARG Baltic nori, kad kiekvienoje įmonėje darbas vyktų greitai ir sklandžiai, todėl siūlo platų biuro įrangos pasirinkimą visoje Lietuvoje. Įmonė stengiasi būti visapusiškai naudinga savo klientams, todėl prekiauja spausdintuvais, daugiafunkciniais įrenginiais, taip pat jų eksploatacinėmis medžiagomis ir įvairiais priedais – visa tai gamina pasaulinį pripažinimą gavę gamintojai. ARG Baltic dirbantys kvalifikuoti specialistai padeda apsispręsti klientams, kuri įranga jiems yra tinkamiausia, kokius papildomus priedus bei eksploatacines medžiagas pasirinkti, kad tenkintų teikiamos paslaugos, o darbas taptų dar našesnis. Todėl nežinantiems, kokią biuro įrangą įsigyti, patariama pasikonsultuoti būtent su jais ir tokiu būdu surasti tai, ko reikia Jūsų biurui ar namams.