Mano krepšelis

Daugiafunkciniai spausdintuvai

Daugiafunkciniai spausdintuvai

Kopijavimo aparatai, dar kitaip vadinami daugiafunkciniais spausdintuvais ar daugiafunkciniais įrenginiais spausdinimui. Klasikinis daugiafunkcinis spausdintuvas turi keturias funkcijas: spausdina, kopijuoja, skenuoja ir faksuoja. Dauguma gaminamų kopijavimo aparatų yra kuriami pagal lazerinę technologiją, dėl patikimumo, greičio ir ilgaamžiškumo, todėl jie neretai yra vadinami lazeriniai daugiafunkciniai spausdintuvai. Žemiau rasite mūsų siūlomą daugiafunkcinių lazerinių spausdintuvų asortimentą.
Kad be didelių vargų išsirinktumėte daugiafunkcinio spausdintuvo modelį, kuris atitiks visus Jūsų poreikius, skambinkite mums telefonu 8 640 21188 arba rašykite el. paštu uzsakymai@argbaltic.lt , mes Jums suteiksime išsamią bei profesionalią konsultaciją - nemokamai!
Dalis gamintojų pagrindinius kopijavimo aparato komponentus, tokius kaip būgnai, gamina iš aukštos kokybės medžiagų (pvz. keramika). Kopijavimo aparatai skirstomi į spalvotus/nespalvotus ir A4/A3 formato įrenginius. Renkantis kopijavimo aparatą vertėtų nuspręsti, ar tikrai naudositės visomis jo funkcijomis, nes atsisakius A3 formato ar spalvinio spausdinimo/kopijavimo gali ženkliai sumažėti įrenginio kaina. Jei planuojamas įsigyti daugiafunkcinis spausdintuvas turės aptarnauti daugiau nei vieną įmonės skyrių, vertėtų atkreipti dėmesį į greitį bei papildomas popieriaus kasetes, kad netektų laukti ir dažnai pildyti kasečių popieriumi. Lazeriniai kopijavimo įrenginiai žengia pirmyn ir tobulėja, o pagrindinė šių dienų kryptis yra spausdinimo kontrolė ir apskaita, tai yra naudotojų identifikavimo sistemos bei programinė įranga duomenims rinkti ir ataskaitoms generuoti, kas gali ženkliai sumažinti įmonės išlaidas biuro įrangos aptarnavimui. Perkant lazerinį daugiafunkcinį spausdintuvą, be spausdinimo ir kopijavimo, vertėtų pabrėžti ir kitas svarbias įrenginio funkcijas, kurių pasirinkimas neturėtų būti brangus, bet padėtų kasdieniniuose darbuose. Pagrindinės būtų spalvinis skenavimas, dvipusis spausdinimas, automatinis reversinis dokumentų tiektuvas, skenavimas į el. paštą. Išmokus šias funkcijas, jų naudojimas tampa visai paprastas. Jeigu planuojate įsigyti kopijavimo aparatą ilgesniam nei 2-3 metų laikotarpiui, rekomenduojame atsižvelgti į kopijavimo aparato būgno resursą kuris turėtų būti nemažesnis nei 150000 spaudų. Taip pat pasidomėkite, kiek Jums kainuos vieno ar kito kopijavimo aparato būgno keitimas. Daugiafunkcinis įrenginys spausdinimui ar kopijavimo aparatas neturėtų būti Jūsų galvos skausmas, o pagalbininkas kasdieniniuose darbuose biure. Mūsų įmonės elektroninėje parduotuvėje internetu rasite platų skirtingų kopijavimo aparatų gamintojų pasirinkimą, o stipriausi esame biurams skirtų kopijavimo aparatų sektoriuje. Dėl plataus asortimento visada mielai padėsime renkantis, rekomenduosime bent kelis alternatyvius modelius pagal Jūsų poreikius išskirtinai atsižvelgiant į ilgaamžiškumo ir ekonomijos kriterijus. Užsakytas prekes pristatysime Jūsų adresu arba pasiūlysime nemokamai atsiimti mūsų biure Vilniuje.