Mano krepšelis

Daugiafunkciniai spausdintuvai

Daugiafunkciniai spausdintuvai

Kopijavimo aparatai, dar kitaip vadinami daugiafunkciniais spausdintuvais ar daugiafunkciniais įrenginiais spausdinimui. Klasikinis daugiafunkcinis spausdintuvasturi keturias funkcijas: spausdina, kopijuoja, skenuoja ir faksuoja. Dauguma gaminamų kopijavimo aparatų yra kuriami pagal lazerinę technologiją, dėl patikimumo, greičio ir ilgaamžiškumo, todėl jie neretai yra vadinami lazeriniai daugiafunkciniai spausdintuvai. Žemiau rasite mūsų siūlomą daugiafunkcinių lazerinių spausdintuvų asortimentą.

Kad be didelių vargų išsirinktumėte daugiafunkcinio spausdintuvo modelį, kuris atitiks visus Jūsų poreikius, skambinkite mums telefonu 8 640 21188 arba rašykite el. paštu uzsakymai@argbaltic.lt , mes Jums suteiksime išsamią bei profesionalią konsultaciją - nemokamai!

„ARG Baltic“: ką Jums siūlome?

ARG Baltic nori, kad kiekvienoje įmonėje darbas vyktų greitai ir sklandžiai, todėl siūlo platų biuro įrangos pasirinkimą visoje Lietuvoje. Įmonė stengiasi būti visapusiškai naudinga savo klientams, todėl prekiauja spausdintuvais, daugiafunkciniais įrenginiais, taip pat jų  eksploatacinėmis medžiagomis ir įvairiais priedais – visa tai gamina pasaulinį pripažinimą gavę gamintojai. ARG Baltic dirbantys kvalifikuoti specialistai padeda apsispręsti klientams, kuri įranga jiems yra tinkamiausia, kokius papildomus priedus bei eksploatacines medžiagas pasirinkti, kad tenkintų teikiamos paslaugos, o darbas taptų dar našesnis. Todėl nežinantiems, kokią biuro įrangą įsigyti, patariama pasikonsultuoti būtent su jais ir tokiu būdu surasti tai, ko reikia Jūsų biurui ar namams. 

Kas svarbu perkant daugiafunkcį spausdintuvą?

Dalis gamintojų pagrindinius kopijavimo aparato komponentus, tokius kaip būgnai, gamina iš aukštos kokybės medžiagų (pvz. keramika). Kopijavimo aparatai skirstomi į spalvotus/nespalvotus ir A4/A3 formato įrenginius. Renkantis kopijavimo aparatą vertėtų nuspręsti, ar tikrai naudositės visomis jo funkcijomis, nes atsisakius A3 formato ar spalvinio spausdinimo/kopijavimo gali ženkliai sumažėti įrenginio kaina. Jei planuojamas įsigyti daugiafunkcinis spausdintuvas turės aptarnauti daugiau nei vieną įmonės skyrių, vertėtų atkreipti dėmesį į greitį bei papildomas popieriaus kasetes, kad netektų laukti ir dažnai pildyti kasečių popieriumi. Lazeriniai kopijavimo įrenginiai žengia pirmyn ir tobulėja, o pagrindinė šių dienų kryptis yra spausdinimo kontrolė ir apskaita, tai yra naudotojų identifikavimo sistemos bei programinė įranga duomenims rinkti ir ataskaitoms generuoti, kas gali ženkliai sumažinti įmonės išlaidas biuro įrangos aptarnavimui. Perkant lazerinį daugiafunkcinį spausdintuvą, be spausdinimo ir kopijavimo, vertėtų pabrėžti ir kitas svarbias įrenginio funkcijas, kurių pasirinkimas neturėtų būti brangus, bet padėtų kasdieniniuose darbuose. Pagrindinės būtų spalvinis skenavimas, dvipusis spausdinimas, automatinis reversinis dokumentų tiektuvas, skenavimas į el. paštą. Išmokus šias funkcijas, jų naudojimas tampa visai paprastas. Jeigu planuojate įsigyti kopijavimo aparatą ilgesniam nei 2-3 metų laikotarpiui, rekomenduojame atsižvelgti į kopijavimo aparato būgno resursą kuris turėtų būti nemažesnis nei 150000 spaudų. Taip pat pasidomėkite, kiek Jums kainuos vieno ar kito kopijavimo aparato būgno keitimas. Daugiafunkcinis įrenginys spausdinimui ar kopijavimo aparatas neturėtų būti Jūsų galvos skausmas, o pagalbininkas kasdieniniuose darbuose biure. Mūsų įmonės elektroninėje parduotuvėje internetu rasite platų skirtingų kopijavimo aparatų gamintojų pasirinkimą, o stipriausi esame biurams skirtų kopijavimo aparatų sektoriuje. Dėl plataus asortimento visada mielai padėsime renkantis, rekomenduosime bent kelis alternatyvius modelius pagal Jūsų poreikius išskirtinai atsižvelgiant į ilgaamžiškumo ir ekonomijos kriterijus. Užsakytas prekes pristatysime Jūsų adresu arba pasiūlysime nemokamai atsiimti mūsų biure Vilniuje.

Kas dar svarbu?

Kad nepermokėtumėte už tai, ko galbūt Jums neprireiks, rinkdamiesi daugiafunkcinį spausdintuvą dar įvertinkite ir šiuos aspektus, kurie turi įtakos įrenginio kainai:

  • Ar bus reikalingas automatinis dokumentų tiektuvas?

  • Ar reikalingas tinklinis spausdinimas ir skenavimas?

  • Ar reikalingi papildomi popieriaus tiektuvai?

Dažnai užduodami klausimai apie daugiafunkcinius spausdintuvus

Ar verta pasirinkti daugiafunkcinį spausdintuvą?

Jei Jums reikalingos ne tik spausdinimo, bet ir skenavimo, kopijavimo funkcijos, tuomet vienareikšmiškai daugiafunkcinis įrenginys bus labai pasiteisinęs pirkinys. Pirmiausia, kopijavimo aparatai, įprasti spausdintuvai kainuoja nemažai, todėl daugiafunkciniai spausdintuvai kainos požiūriu šiuo atveju bus ekonomiškesnis pasirinkimas. Maža to, daugiafunkcinis įrenginys užims gerokai mažiau vietos negu jos užimtų atskiri įrenginiai.

Daugiafunkcinis įrenginys tinka daugiau biurams ar ir namams?

Tikrai nėra taip, kad daugiafunkciniai spausdintuvai būtų skirti tik biurams. Jei Jums namuose dažnai reikia kopijuoti, skenuoti, tai be jokios abejonės daugiafunkcinis įrenginys bus puikus pasirinkimas. Negana to, ir kompaktiškas.

Kiek kainuoja daugiafunkciniai spausdintuvai?

Šių spausdintuvų kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Pavyzdžiui, spalvotų lazerinių daugiafunkcinių spausdintuvų kainos prasideda maždaug nuo poros šimtų eurų, o už brangiausius gali tekti „pakloti“ ir keliolika tūkstančių. Juodai balti lazeriniai daugiafunkciniai įrenginiai kainuoja kiek mažiau: maždaug nuo šimto eurų iki dešimties ar kiek daugiau tūkstančių eurų. O rašaliniai daugiafunkciniai įrenginiai kainuoja mažiau – jų kainos prasideda maždaug nuo penkiasdešimt eurų.

Ką geriau rinktis nedidelei įmonei: daugiafunkcinį įrenginį ar spausdintuvą ir kopijavimo aparatą atskirai?

Šis aspektas irgi priklauso nuo Jūsų poreikių, nuo ploto, kurį galite skirti įrenginiams. Kalbant apie našumą, tai nedideliam biurui visiškai užteks daugiafunkcinio spausdintuvo, turinčio skenavimo ir kopijavimo funkcijas, galinčio išsiųsti faksą. Visgi jei turite finansinių galimybių ir pakankamai ploto, galite įsigyti ir atskirus įrenginius, bet pirmas variantas bus ekonomiškesnis, kompaktiškesnis, tad mažoms įmonėms dažniau priimtinas.