Mano krepšelis

Olivetti D-COLOR P2126 Spalvotas lazerinis spausdintuvas

Trumpas aprašymas

  • Spausdinimo greitis 26 psl./min. juodai baltų ir spalvotų A4 formato puslapių
  • Multi-bit technologija užtikrina spausdinimo kokybę iki 9600 dpi 
  • Dvipusis spausdinimas standartinėje komplektacijoje
  • 500 lapų universalus dėklas
  • USB 2.0 (Hi-Speed), USB Host, Gigabit Ethernet 10BaseT/100BaseTX/1000BaseT
  • Tylus spausdinimas,  begarsis budėjimo rėžimas
  • Išskirtinai žema spausdinimo savikaina savo klasėje

Prieinamumas: Negaminama

Olivetti D-COLOR P2126 Susijusios prekės

Olivetti D-COLOR P2126

Olivetti D-COLOR P2126 spausdintuvas skirtas naudotojų grupėms, kurioms yra reikalinga profesionali spalvota ofisinė spausdinimo kokybė. Didesniam kiekiui naudotojų šis spausdintuvas bus patogus dar ir tuo, kad taupomas laikas pildant popieriaus atsargas, kadangi be standartinio popieriaus tiektuvo, dar galima naudoti papildomus, kas bendrą popieriaus talpos kiekį padidina iki 2050 lapų . Kiti privalumai - tai kompaktiškumas, ilgaamžės sudedamosios dalys, tylus, bet tuo pačiu ir greitas spausdinimas, energijos taupymas ir gera spalvoto spauso kokybė.


Lazerinis spausdintuvas Olivetti D-COLOR P2126 yra šiuolaikiškas įrenginys įvairiose įstaigose ir biuruose, kuriuose svarbi veiklos dalis neatsiejama nuo darbo su dokumentais. Jeigu Jus dominina lazeriniai printeriai bei spalvoti spausdintuvai gera kaina, kviečiame išsirinkti norimą prekę mūsų kataloge. Kartu su mūsų reguliarai siūloma akcija tiek lazerinį spausdintuvą Olivetti D-COLOR P2126, tiek kitus printerius, spalvotus spausdintuvus galima įsigyti itin patraukliomis sąlygomis. Internetu užsisakius Olivetti D-COLOR P2126 printerį, pristatysime jį Jums pageidaujamu adresu visoje Lietuvoje.

Įmonėms, norinčioms sutaupyti ar nešvaistyti brangaus laiko, siūlome spausdintuvų nuomą. Tai parankus sprendimas ir tiems, kuriems spausdinimo paslaugų reikia tik tam tikrais momentais bei tiems, kurie nori daug lengviau administruoti įrangą. Vis dėlto, jeigu turite nuosavą sugedusį spausdintuvą ir jums atrodo vienintelė išeitis išsinuomoti ar įsigyti naują – neskubėkite. Sugedus spausdintuvui nebūtina jo išmest ir iškart pirkt naujo, išeitis – spausdintuvų remontas. Pasikonsultuokite su mūsų specialistais, kurie atlikę spausdintuvo diagnostiką randa optimaliausią išeitį ir seną spausdintuvą vėl paverčia tarsi nauju.  

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.