Mano krepšelis

Skeneriai

Skeneriai

Priklausomai nuo skenavimo poreikio, pas mus galite rasti standartinius skenerius ir aukštos klasės, profesionalius greitaeigius dokumentų kopijuoklius. Esant minimaliems skenavimo poreikiams visada pakaks standartinio skenerio su stiklu ir dangčiu. Esant poreikiui skenuoti didelius kiekius dokumentų, rekomenduojame rinktis greitaeigius dokumentų skenerius, kurie komplektuojami su automatiniu dokumentų tiektuvu, kas leis Jums vienu metu nuskanuoti nuo 50-ties lapų nepajudinus nė piršto. Galite pasirinkti tinklinį skenerį, kuriuo galės naudotis visi biuro darbuotojai skenuodami dokumentą tiesiai į el. paštą. Paprastai visi skeneriai yra spalviniai ir skirstomi tik į palaikomus popieriaus formatus (A4/A3/+) ir pagal skenavimo greitį, kiek vaizdų per minutę gali nuskenuoti. Mes siūlome: Fujitsu, HP, Brother, Epson, Xerox firmų skenerius ir Jų skenavimo sprendimus.

Kad be didelių vargų išsirinktumėte skenerio modelį, kuris atitiks visus Jūsų poreikius, skambinkite mums telefonu 8 640 21188 arba rašykite el. paštu uzsakymai@argbaltic.lt , mes Jums suteiksime išsamią bei profesionalią konsultaciją - nemokamai!

Renkantis skanerį, paprastai žiūrima, kad jis būtų greitas, universalus ir patrauklus savo kaina. Kiekvienam pirkėjui aktualu, kad skaneris kokybiškai nuskenuotų kuo didesnį lapų kiekį per kuo trumpesnį laiką. Kai kurių biurų darbas būtų neįmanomas be naujos kartos skanerių, kurie garantuoja ne tik greitą bylų apdorojimą, bet ir patogų jų nuskenavimą tiesiai į įmonės darbuotojų el. pašto dėžutes. Rinkoje prieinami įvairūs skanerių tipai: dokumentų skaneriai, planšetiniai skaneriai, skaidrių skaneriai ir t.t. Darbui biuruose paprastai naudojama skanerių rūšis -  tai dokumentų skaneriai. Geras, modernus skaneris yra spalvinis, aukštos rezoliucijos, turi minėtą kopijų siuntimo el.paštu funkciją ir kitas patogias funkcijas.

Jeigu norite įsigyti pažangų, aukštos kokybės skanerį, kviečiame jį įsigyti internetu ARG Baltic svetainėje. Su akcija geriausiai vertinamų gamintojų įrenginius galite įsigyti dar geresnėmis sąlygomis. Internetu užsakytas prekes galite atsiimti mūsų salone Vilniuje, o jeigu gyvenate Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste, skanerį patogiai pristatysime pageidaujamu adresu.

ARG Baltic nori, kad kiekvienoje įmonėje darbas vyktų greitai ir sklandžiai, todėl siūlo platų biuro įrangos pasirinkimą visoje Lietuvoje. Įmonė stengiasi būti visapusiškai naudinga savo klientams, todėl prekiauja spausdintuvais, daugiafunkciniais įrenginiais, taip pat jų  eksploatacinėmis medžiagomis ir įvairiais priedais – visa tai gamina pasaulinį pripažinimą gavę gamintojai. ARG Baltic dirbantys kvalifikuoti specialistai padeda apsispręsti klientams, kuri įranga jiems yra tinkamiausia, kokius papildomus priedus bei eksploatacines medžiagas pasirinkti, kad tenkintų teikiamos paslaugos, o darbas taptų dar našesnis. Todėl nežinantiems, kokią biuro įrangą įsigyti, patariama pasikonsultuoti būtent su jais ir tokiu būdu surasti tai, ko reikia Jūsų biurui ar namams.