Mano krepšelis

Skeneriai

Skeneriai

Priklausomai nuo skenavimo poreikio, pas mus galite rasti standartinius skenerius ir aukštos klasės, profesionalius greitaeigius dokumentų kopijuoklius. Esant minimaliems skenavimo poreikiams visada pakaks standartinio skenerio su stiklu ir dangčiu. Esant poreikiui skenuoti didelius kiekius dokumentų, rekomenduojame rinktis greitaeigius dokumentų skenerius, kurie komplektuojami su automatiniu dokumentų tiektuvu, kas leis Jums vienu metu nuskanuoti nuo 50-ties lapų nepajudinus nė piršto. Galite pasirinkti tinklinį skenerį, kuriuo galės naudotis visi biuro darbuotojai skenuodami dokumentą tiesiai į el. paštą. Paprastai visi skeneriai yra spalviniai ir skirstomi tik į palaikomus popieriaus formatus (A4/A3/+) ir pagal skenavimo greitį, kiek vaizdų per minutę gali nuskenuoti. Mes siūlome: Fujitsu, HP, Brother, Epson, Xerox firmų skenerius ir Jų skenavimo sprendimus.

Kad be didelių vargų išsirinktumėte skenerio modelį, kuris atitiks visus Jūsų poreikius, skambinkite mums telefonu 8 640 21188 arba rašykite el. paštu uzsakymai@argbaltic.lt , mes Jums suteiksime išsamią bei profesionalią konsultaciją - nemokamai!

„ARG Baltic“: ką Jums siūlome?

Jeigu norite įsigyti pažangų, aukštos kokybės skanerį, kviečiame jį įsigyti internetu ARG Baltic svetainėje. Su akcija geriausiai vertinamų gamintojų įrenginius galite įsigyti dar geresnėmis sąlygomis. Internetu užsakytas prekes galite atsiimti mūsų salone Vilniuje, o jeigu gyvenate Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste, skanerį patogiai pristatysime pageidaujamu adresu.

ARG Baltic nori, kad kiekvienoje įmonėje darbas vyktų greitai ir sklandžiai, todėl siūlo platų biuro įrangos pasirinkimą visoje Lietuvoje. Įmonė stengiasi būti visapusiškai naudinga savo klientams, todėl prekiauja spausdintuvais, daugiafunkciniais įrenginiais, taip pat jų  eksploatacinėmis medžiagomis ir įvairiais priedais – visa tai gamina pasaulinį pripažinimą gavę gamintojai. ARG Baltic dirbantys kvalifikuoti specialistai padeda apsispręsti klientams, kuri įranga jiems yra tinkamiausia, kokius papildomus priedus bei eksploatacines medžiagas pasirinkti, kad tenkintų teikiamos paslaugos, o darbas taptų dar našesnis. Todėl nežinantiems, kokią biuro įrangą įsigyti, patariama pasikonsultuoti būtent su jais ir tokiu būdu surasti tai, ko reikia Jūsų biurui ar namams.

Kas svarbu renkantis skenerį?

Renkantis skanerį, paprastai žiūrima, kad jis būtų greitas, universalus ir patrauklus savo kaina. Kiekvienam pirkėjui aktualu, kad skaneris kokybiškai nuskenuotų kuo didesnį lapų kiekį per kuo trumpesnį laiką. Kai kurių biurų darbas būtų neįmanomas be naujos kartos skanerių, kurie garantuoja ne tik greitą bylų apdorojimą, bet ir patogų jų nuskenavimą tiesiai į įmonės darbuotojų el. pašto dėžutes. Rinkoje prieinami įvairūs skanerių tipai: dokumentų skaneriai, planšetiniai skaneriai, skaidrių skaneriai ir t.t. Darbui biuruose paprastai naudojama skanerių rūšis -  tai dokumentų skaneriai. Geras, modernus skaneris yra spalvinis, aukštos rezoliucijos, turi minėtą kopijų siuntimo el.paštu funkciją ir kitas patogias funkcijas.

Rinkdamiesi skenerį atkreipkite dėmesį į gamintojo nurodomą skenerio našumą, matuojamą puslapiais per dieną, t. y. kiek puslapių per dieną įrenginys gali nuskenuoti neperkaisdamas. Vidutinis skenerio našumas yra apie penkis šimtus puslapių per dieną. Tokio skenerio visiškai pakaks naudoti namuose ar nedidelėse įmonėse. Visgi jei numatote, kad skenuoti reikės neįprastai daug, rinkitės tokį įrenginį, kurio našumas lenkia Jūsų planuojamų per dieną nuskenuoti puslapių skaičių.

Skiriamoji geba, arba rezoliucija, – dar vienas reikšmingas skenerio parametras, žymimas „dpi“. Daugelis dokumentams skenuoti skirtų skenerių turi 600 dpi skiriamąją gebą. Reikia paminėti, kad jei skenuosite tekstinius dokumentus, tai ir 300 dpi skiriamosios gebos visiškai užteks.

Platus „ARG Baltic“ skenerių asortimentas

Jums siūlome tik kokybiškus, pripažintų gamintojų skenerius, siekdami, kad naudojimosi pas mus įsigytais įrenginiais patirtis būtų pati geriausia.

Mūsų asortimente – šių gamintojų skeneriai:

  • „Canon“

  • „Brother“

  • „Epson“

  • „Fujitsu“

  • „Kodak“

  • HP.

Visi gamintojai pelnę pripažinimą ir rinkai tiekia tik kokybiškus, patikimus skenerius.

Didžiąją dalį asortimento užima skeneriai, skenuojantys A4, taip pat A3 formato lapus, bet yra keli pasirinkimai, jei reikia skenuoti kitokio formato, pavyzdžiui, A5, A6.

Taip pat asortimente – vienpusiai ir dvipusiai skeneriai. Dvipusis skenavimas – tikrai puiki funkcija, jei skenuojate daug dokumentų, kurie turi abi užpildytas puses. Tokiu atveju Jums nereikės stovėti prie skenerio ir apversti lapų.

Skenerių tipai

Galima skirti du pagrindinius skenerių tipus – pastatomi ir mobilūs. Abiejų grupių įrenginiai populiarūs, tad neretai pirkėjui kyla klausimas, kurį pasirinkti? Padėsime Jums apsispręsti trumpai pristatydami abu tipus.

  • Pastatomi skeneriai – daugeliui įprastas dalykas. Tokius jau seniai matome biuruose, įvairiose įstaigose, neretas turi ir namuose. Pastatomi skeneriai yra įvairių dydžių, todėl nesunkiai rasite tokį, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir galimybes, t. y. kiek vietos galite skirti naujam įrenginiui.

  • Mobilūs skeneriai yra naujausių technologijų mums suteikiamas patogumas ir komfortas. Esminis šio tipo įrenginių pranašumas – galimybė bet kokią nuskenuotą informaciją perkelti į atminties kortelę. Mobilūs skeneriai yra mažesni už stacionarius, todėl kompaktiškesni ir patogūs transportuoti.

Dažnai užduodami klausimai apie skenerius

Kada reikalingas dokumentų skeneris?

Iš tiesų, šis klausimas užduodamas dažnai, svarstant, ar reikalingas skeneris, ar visgi galima apsieiti be dar vieno papildomo įrenginio. Į klausimą patys atsakysite nesunkiai – jei nuolat yra poreikis į kompiuterį perkelti krūvas raštų, dokumentų, ataskaitų, sąskaitų ir kitų tipų dokumentų, tuomet skeneris bus tobulas pasirinkimas, padėsiantis ne tik našiau dirbti, bet ir sutaupysiantis daug brangaus laiko.

Ar turiu visada stovėti prie skenerio jam dirbant?

Šiuolaikinės technologijos suteikia naudotojams galimybes taupyti laiką ir nestoviniuoti prie įrenginių jiems dirbant. Skeneriai – ne išimtis. Jei skeneris turi automatinį dokumentų tiektuvą, tai jis nuskenuos apie 50 lapų ir Jums nereikės tuo metu nieko daryti.

Kaip matuojamas skenerio greitis?

Skenerio greitis matuojamas nuskenuojamais puslapiais per minutę ir žymimas trumpiniu „ppm“. Skenerio greičiui įtakos turi tokie aspektai kaip puslapio dydis, spalvotas ar juodai baltas skenavimas, skiriamoji geba.

Skeneris ar daugiafunkcis įrenginys?

Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių. Jei vienodai dažnai reikia dokumentus skenuoti, kopijuoti ar atspausdinti, tuomet ekonomiškas ir kompaktiškesnis pasirinkimas bus daugiafunkcis įrenginys. Bet jei prioritetas teikiamas skenavimui, greičiui ir nepriekaištingai kokybei, tuomet verta rinktis specialiai tam stirtą įrenginį – skenerį.

Kiek kainuoja dokumentų skeneris?

Dokumentų skeneriai kainomis labai skiriasi, kadangi pastarosios priklauso nuo gamintojo ir įvairių įrenginio parametrų. Skenerių kainos startuoja maždaug nuo šešiasdešimt eurų. Namams tikriausiai užteks žemesnės kainos kategorijai priklausančio skenerio. Jei renkatės įrenginį nedidelei įmonei, tai investicijos gali siekti iki maždaug trijų tūkstančių eurų. Itin didelėms kompanijoms, institucijoms reikalingi labai didelio našumo, spartos skeneriai – tokių įrenginių kainos siekia ir kelias dešimtis tūkstančių eurų.

Ar skeneris naudingas namuose?

Žinoma, skeneris tikrai nėra vien biuro įrenginys, namuose jis taip pat gali būti ne mažiau naudingas. Pavyzdžiui, turite begalę receptų iškarpų iš įvairių leidinių. Jie užima vietą, nesunkiai gali pasimesti. Tad kodėl jų neperkėlus į kompiuterį ir nepadarius vieno dokumento? Arba jei esate studentas neabejotinai turite pluoštus atspausdintos informacijos iš įvairių knygų, turite daugybę konspektų, grafikų ir pan. Juk mokytis bus gerokai paprasčiau, jei visą reikalingą medžiagą turėsite viename dokumente. Tai tik keli pavyzdžiui, kad skeneris namuose taip pat gali būti labai naudingas.