Mano krepšelis

Spausdintuvai

Spausdintuvai

Šioje prekių kategorijoje pristatomi įvairūs spausdintuvaine tik biurui, bet ir namams. Spausdintuvas - tai aparatas, skirtas perkelti informaciją iš kompiuterio (mobilaus telefono, planšetės ir pan.) ant popieriaus (...ir ne tik). Šiandien prekyboje parduodami printeriai gali būti įvairiausių tipų ir spausdinti ne tik A4, bet ir A3 formatu. Žemiau rasite mūsų siūlomų spausdintuvų pasirinkimą konkurencinga kaina, tad tikime, jog rasite sau tinkamiausią prekę.

Kad be didelių vargų išsirinktumėte spausdintuvo modelį, kuris atitiks visus Jūsų poreikius, skambinkite mums telefonu 8 640 21188 arba rašykite el. paštu uzsakymai@argbaltic.lt , mes Jums suteiksime išsamią bei profesionalią konsultaciją - nemokamai!

ARG – tai biuro įrangos ekspertai. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodama patikimų gamintojų (Kyocera, Canon, Epson, Brother, Lexmark, HP, Samsung ir t.t.) biuro technika (įvairūs nauji spausdintuvai, printeriai ofisui, ir kitos rūšys biuro technikos bei jos priedų t.t.). Jeigu Jus domina A3 spausdintuvas ar bet kuris kitas printeris biurui ar namams, kviečiame norimą prekę išsirinkti mūsų kataloge ir užsisakyti ją internetu. Mes reguliariai skelbiame akcijas savo įrangai, todėl nereikės baimintis, kiek kainuoja geras spausdintuvas – pas mus spausdintuvai visuomet gera kaina – net ir profesionalūs A3 formatui pritaikyti printeriai savo kaina prieinami kiekvienai įmonei. Užsakytas prekes galima atsiimti Vilniuje esančioje mūsų parduotuvėje arba galime jas pristatyti Jūsų adresu visoje Lietuvoje.

ARG Baltic nori, kad kiekvienoje įmonėje darbas vyktų greitai ir sklandžiai, todėl siūlo platų biuro įrangos pasirinkimą visoje Lietuvoje. Įmonė stengiasi būti visapusiškai naudinga savo klientams, todėl prekiauja spausdintuvais, daugiafunkciniais įrenginiais, taip pat jų eksploatacinėmis medžiagomis ir įvairias priedais – visa tai gamina pasaulinį pripažinimą gavę gamintojai. ARG Baltic dirbantys kvalifikuoti specialistai padeda apsispręsti klientams, kuri įranga jiems yra tinkamiausia, kokius papildomus priedus bei eksploatacines medžiagas pasirinkti, kad tenkintų teikiamos paslaugos, o darbas taptų dar našesnis. Todėl nežinantiems, kokią biuro įrangą įsigyti, patariama pasikonsultuoti būtent su jais ir tokiu būdu surasti tai, ko reikia Jūsų biurui ar namams.

Spausdintuvų tipai

Spausdintuvų asortimentas rinkoje labai platus. Galima išskirti du pagrindinius tipus: rašaliniai ir lazeriniai spausdintuvai. Kuo jie skiriasi ir kokį geriau pasirinkti, jei nesate profesionalas ir nenusimanote šiuose reikaluose?

Kada rinktis lazerinį spausdintuvą?

Jei numatote, kad bus nuolat spausdinama labai daug tekstinės informacijos, grafikų, ataskaitų, straipsnių ir pan., jei aktualu spausdinimo sparta, kaštai, tuomet geriausias pasirinkimas bus lazerinis spausdintuvas. Jie labai populiarūs biurams, ugdymo įstaigoms ir visur, kur spausdinama kasdien ir daug. Paprastai lazeriniai spausdintuvai spausdina A4 formatu, bet, jei yra poreikis, gali būti pritaikyti ir A3 formatui. Lazeriniai printeriai gali būti dvejopi: spalvoti arba spausdinantys juodai baltai.

Kada rinktis rašalinį spausdintuvą?

Jei prioritetą teikiate spalvoto spausdinimo kokybei, numatote, kad dažnai spausdinsite paveikslus, nuotraukas, spalvotus grafikus ir kitą vaizdinę medžiagą, tuomet geresnis pasirinkimas bus rašalinis printeris. Kalbant apie rašalinius spausdintuvus, tikslinga paminėti jų trūkumus. Pavyzdžiui, bene daugiausia nepasitenkinimo sukelia rašalo ir / ar spausdinimo galvučių uždžiūvimas. Su šia problema, tikėtina, susidursite, jei spausdintuvas kurį laiką bus nenaudojamas. Dar vienas neigiamas aspektas – gana greitai pasibaigiantis rašalas. Tam įtakos turi ir tai, kad rašaliniais spausdintuvais dažnai spausdinamos nuotraukos, todėl dažų sąnaudos nemažos. Tačiau naujausios technologijos neaplenkė ir šių produktų – gamintojai minėtus trūkumus sėkmingai šalina ir šiandien rinkdamiesi rašalinį spausdintuvą atkreipkite dėmesį į savaime prasivalančias spausdinimo galvutes bei rašalo talpą. Maža to, sumažėjo spausdinimo savikaina, kas irgi labai svarbu, nes aukšta spausdinimo savikaina buvo vienas iš kriterijų, suponuojančių, kodėl nepasirenkamas rašalinis spausdintuvas. Jei rašalinis spausdintuvas reikalingas įmonei, verta pagalvoti apie bevielį.

Kiti spausdintuvų tipai

Be dviejų pagrindinių spausdintuvų tipų, skiriamos ir dar kelios. Pavyzdžiui, 3D spausdintuvai, suteikiantys plačias galimybes atradimams, bandymams, idėjų realizavimui ir t.t.

Adatiniai spausdintuvai naudojami logistikos srityje (pvz.: TIR knygelėms) taip pat bankuose ir pan. Šių spausdintuvų veikimo principas remiasi adatėlėmis, kurios iš taškų suformuoja pageidaujamą tekstinį ar grafinį vaizdą, naudodamos tarp adatėlių ir popieriaus esančią dažų juostelę.

Didelių gabaritų brėžiniams, vaizdams, tentams ir kt. geriausias pasirinkimas bus plačiaformatis spausdintuvas, galintis spausdinti nuo A2 iki A0 formato.

Etikečių spausdintuvai – tai spausdintuvai skirti spausdinti lipdukus bei etiketes. Pagal planuojamų spausdinti etikečių dydį nesunkiai išsirinksite kokio modelio Jums reikia. Taip pat, verta atkreipti dėmesį, kad į šiuos spausdintuvus nereikia papildomai dėti kokių rašalo kasečių ar tonerių, Jums pakanka įsigyti terminiam spausdinimui pritaiktas etiketes ar popieriaus rulonus.

Daugiafunkciai spausdintuvai, kaip sako pats pavadinimas, atlieka ne tik spausdinimo, bet ir kitas funkcijas: kopijuoja, skenuoja ir siunčia faksą.

Patarimai renkantis spausdintuvą

Prieš keliaudami pirkti spausdintuvo įvertinkite kelis kriterijus ir atsakykite sau į klausimus:

·     Kaip dažnai ir kas dažniausiai bus spausdinama? Šį aspektą jau aptarėme aukščiau tekste, todėl nesunkiai nuspręsite, ar Jums reikalingas rašalinis, ar lazerinis, o gal dar kitoks spausdintuvas.

·   Ar reikalingos papildomos funkcijos? Jei mąstote, ar verta pirkti daugiafunkcį spausdintuvą, apsvarstykite, ar planuojate daug skenuoti, kopijuoti? Net jeigu skenavimo ar kopijavimo darbų atliekate neperdaugiausiai, verta įsigyti daugiafunkcinį spausdintuvą, nes turėsite visas funkcijas viename įrenginyje. Ypač vertėtų apsvarstyti daugiafunkcinio įrenginio įsigijimą, jeigu Jums reikalingas A3 formato spausdinimas, kadangi tokiu atveju mokėdami mažiau galite gauti daugiau funkcijų.

Šie klausimai padės pasirinkti reikiamą spausdintuvo tipą.

Jei nuspręsite pirkti spausdintuvą, įvertinkite tokius kriterijus:

·         spausdinimo sparta;

·         reikalingas tik juodai baltas spausdinimas;

·         reikalingas ir spalvotas spausdinimas;

·         spausdintuvo rašalo kasečių arba tonerių resursai bei kainos

Rinkdamiesi spausdintuvą apžiūrėkite jungtis ir įsitikinkite, kad galėsite jį prijungti prie savo kompiuterio.

Spausdinimo kokybė – dar vienas būtinas įvertinti kriterijus. Spausdinimo kokybė apibūdinama kaip vaizdo aiškumas, detalumas ir ji priklauso nuo spausdinimo raiškos. Jei spausdinsite nespalvotus dokumentus, tuomet raiška nebus esminis aspektas – aukštos raiškos nereikės, bet spalvotam spausdinimui būtina kuo aukštesnė raiška.

Jei spausdintuvą perkate biurui ar kitai įstaigai, kur spausdinami dideli kiekiai, reikšmingas parametras yra ir popieriaus tiektuvo (kasetės) talpa. Mažai popieriaus talpinantys spausdintuvai pareikalaus daugiau laiko sąnaudų, skirtų popieriaus papildymui. Jeigu Jūsų išsirinktas modelis turi nedidelės talpos popieriaus tiektuvą, visuomet galima įsigyti papildomų popieriaus stalčių.

Jei turite galimybę, prioritetą teikite „Wi-Fi“ funkciją turintiems spausdintuvams, suteiksiantiems Jums gerokai daugiau komforto – norimus dokumentus iš kompiuterio, išmaniojo telefono ar kito įrenginio atsispausdinsite be jokių prijungimo laidų.

Mūsų asortimente – šių gamintojų spausdintuvai:

 • "Brother" printeriai - tai patikimi, aukštos kokybės spalvoti ir vienspalviai lazeriniai, rašaliniai, nešiojami spausdintuvai.
 • "Canon“ spausdintuvai pritaikyti dokumentų ir fotografijų spausdinimui profesionalams ir mėgėjams.
 • "Epson" spausdintuvai - itin patrauklus kainos ir aukštos kokybės santykis, spartus ir kokybiškas nuotraukų spausdinimas.
 • "HP" - standartiniai ir daugiafunkciai spausdintuvai namams ir verslui.
 • "Konica Minolta" daugiafunkciai spausdintuvai, skirti biurams, pramoniniam spausdinimui, plačiaformatei spaudai ir užtikrinantys kokybišką spausdinimą.
 • "Kyocera" spausdintuvai skirti patenkinti įvairius klientų poreikius, jie įvertinti visame pasaulyje.
 • "Lexmark" printeriai - optimalus pasirinkimas tiek namams, tiek biurui.
 • "Ricoh" - platus spalvotų ir vienspalvių spausdintuvų asortimentas biurams.
 • "Samsung" printeriai - pripažinimą pelnęs gamintojas siūlo aukštą kokybę ir platų gaminių asortimentą.
 • "Xerox" spausdintuvai - sprendimai biurui, dokumentų valdymui ir gamybiniam spausdinimui.
 • "Olivetti" - toneriai ir spausdintuvų kasetės kokybiškai spaudai.
 • "Triumph Adler" spausdintuvai kokybė, sparta, laiko taupymas ir pažangios funkcijos.

Spausdintuvų kaina

Kaina dažnai tampa esminiu kriterijumi perkant vienas ar kitas prekes. Spausdintuvas – ne išimtis. Bet printerių asortimentas yra didžiulis, todėl ir kainų ribos labai plačios. Rekomenduojame nesusigundyti itin pigiais spausdintuvais, kadangi jų eksploatacija neretai yra brangi.