Mano krepšelis

Spausdintuvai

Spausdintuvai

Šioje prekių kategorijoje pristatomi įvairūs spausdintuvaine tik biurui, bet ir namams. Spausdintuvas - tai aparatas, skirtas perkelti informaciją iš kompiuterio (mobilaus telefono, planšetės ir pan.) ant popieriaus (...ir ne tik). Šiandien prekyboje parduodami printeriai gali būti įvairiausių tipų ir spausdinti ne tik A4, bet ir A3 formatu. Žemiau rasite mūsų siūlomų spausdintuvų pasirinkimą konkurencinga kaina, tad tikime, jog rasite sau tinkamiausią prekę.

Kad be didelių vargų išsirinktumėte spausdintuvo modelį, kuris atitiks visus Jūsų poreikius, skambinkite mums telefonu 8 640 21188 arba rašykite el. paštu uzsakymai@argbaltic.lt , mes Jums suteiksime išsamią bei profesionalią konsultaciją - nemokamai!

ARG – tai biuro įrangos ekspertai. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodama patikimų gamintojų (Kyocera, Canon, Epson, Brother, Lexmark, HP, Samsung ir t.t.) biuro technika (įvairūs nauji spausdintuvai, printeriai ofisui, ir kitos rūšys biuro technikos bei jos priedų t.t.). Jeigu Jus domina A3 spausdintuvas ar bet kuris kitas printeris biurui ar namams, kviečiame norimą prekę išsirinkti mūsų kataloge ir užsisakyti ją internetu. Mes reguliariai skelbiame akcijas savo įrangai, todėl nereikės baimintis, kiek kainuoja geras spausdintuvas – pas mus spausdintuvai visuomet gera kaina – net ir profesionalūs A3 formatui pritaikyti printeriai savo kaina prieinami kiekvienai įmonei. Užsakytas prekes galima atsiimti Vilniuje esančioje mūsų parduotuvėje arba galime jas pristatyti Jūsų adresu visoje Lietuvoje.

ARG Baltic nori, kad kiekvienoje įmonėje darbas vyktų greitai ir sklandžiai, todėl siūlo platų biuro įrangos pasirinkimą visoje Lietuvoje. Įmonė stengiasi būti visapusiškai naudinga savo klientams, todėl prekiauja spausdintuvais, daugiafunkciniais įrenginiais, taip pat jų eksploatacinėmis medžiagomis ir įvairias priedais – visa tai gamina pasaulinį pripažinimą gavę gamintojai. ARG Baltic dirbantys kvalifikuoti specialistai padeda apsispręsti klientams, kuri įranga jiems yra tinkamiausia, kokius papildomus priedus bei eksploatacines medžiagas pasirinkti, kad tenkintų teikiamos paslaugos, o darbas taptų dar našesnis. Todėl nežinantiems, kokią biuro įrangą įsigyti, patariama pasikonsultuoti būtent su jais ir tokiu būdu surasti tai, ko reikia Jūsų biurui ar namams.