Mano krepšelis

Spausdintuvų nuoma

Biuro įrangos arba tiesiog spausdintuvų nuoma ypač paranki organizacijoms, kurios siekia išvengti didelių investicijų į įrangos įsigijimą, nusidėvėjusio turto utilizavimo, nenori skirti organizacijos vidinių žmogiškųjų išteklių įrangos priežiūrai. Tai sprendimas tiems, kas nori lankstumo, kaštų skaidrumo, saugumo, ekologiškumo, laiko taupymo ir koncentracijos į savo verslo esmę. Čia patrauklia kaina siūloma spausdintuvų nuoma Vilniuje ir kituose miestuose tiems, kuriems aktuali tokia galimybė.

 • Jungtys
 • Maks. popieriaus formatas
 • Popieriaus dėklai
 • Bendra
1 prekė(s)
Prekės
 1. Nuoma - Kyocera ECOSYS M3040dn

  Nuoma - Kyocera ECOSYS M3040dn
  Kyocera
  Nuomos sąlygos:
  Minimalus nuomos laikotarpis:
  12 mėn.
  Nuomos mokestis:
  24,00 € be PVM/mėn.
  Vieno spaudo kaina:
  0,006 € be PVM

  Įrenginio pristatymas ir paruošimas darbui per 1 - 2 d.d.

     Kaina
  Be PVM: 24,00 € Su PVM: 29,04 €

  Skambinti +370 640 21188

Nuomojantis įrangą mokamas fiksuotas mėnesinis nuomos mokestis už įrangą ir mokestis už priežiūrą pagal faktiškai atliktus darbus

 • Nereikia pradinių investicijų – taupomos apyvartinės lėšos, kurios gali būti naudojamos tiesioginei įmonės veiklai.–TT

 • Neapkraunate savo įmonės balanso- nėra ilgalaikio turto, jo nereikia apskaityti, amortizuoti ir t.t. Taip supaprastinate ir palengvinate buhalterijos darbą.

 • Kontroliuojate išlaidas– beveik tiksliai žinote, kiek išlaidų susidarys per mėnesį, mokate tik už realiai atliktas kopijas/spaudus, neturite jokių neplanuotų išlaidų (pvz. rimčiau sugedus įrangai).

 • Visada turite planą „B“– bet kada galite nutraukti nuomos sutartį arba išsinuomoti kitą įrangą, jeigu staiga pasikeitė poreikiai.

 • Paprastas įrangos administravimas– nereikia atskirai rūpintis eksploatacinių medžiagų tiekimu, ieškoti kas atliks remontą ar aptarnavimą. Nepriekaištingas įrangos darbas – nuomotojo rūpestis. Savo darbuotojų sutaupytą laiką kur kas produktyviau galima panaudoti tiesioginėje įmonės veikloje. Nuomai gera kaina galime pasiūlyti ne tik spausdintuvų nuomą, bet ir visus įrenginius esančius mūsų elektroninėje parduotuvėje:

 • Spausdintuvus

 • Kopijavimo aparatus

 • Daugiafunkcinius įrenginius

 • Skenerius

 • Ir kitą biuro įrangą

ARG Baltic nori, kad kiekvienoje įmonėje darbas vyktų greitai ir sklandžiai, todėl siūlo platų biuro įrangos pasirinkimą visoje Lietuvoje. Įmonė stengiasi būti visapusiškai naudinga savo klientams, todėl prekiauja spausdintuvais, daugiafunkciniais įrenginiais, taip pat jų  eksploatacinėmis medžiagomis ir įvairiais priedais – visa tai gamina pasaulinį pripažinimą gavę gamintojai. ARG Baltic dirbantys kvalifikuoti specialistai padeda apsispręsti klientams, kuri įranga jiems yra tinkamiausia, kokius papildomus priedus bei eksploatacines medžiagas pasirinkti, kad tenkintų teikiamos paslaugos, o darbas taptų dar našesnis. Todėl nežinantiems, kokią biuro įrangą įsigyti, patariama pasikonsultuoti būtent su jais ir tokiu būdu surasti tai, ko reikia Jūsų biurui ar namams. 

Nuomos tipas

Teikiame ilgalaikės spausdintuvų ar kitų įrenginių nuomos paslaugą. Paprastai minimalus nuomos laikotarpis yra 36 mėnesiai, bet kartais gali pasitaikyti išimčių – atskiru susitarimu yra galimybė perskaičiuoti kainą ir trumpesniam laikotarpiui, bet ne mažiau kaip 24 mėnesiams.

Ilgalaikės nuomos atveju gaunate galimybę naudotis spausdintuvais, skeneriais, daugiafunkciais ir kitais įrenginiais jų neįsigydami, o nuomodami. Ilgalaikei nuomai įrangą pristatysime, pajungsime, visu nuomos laikotarpiu prižiūrėsime ir operatyviai šalinsime gedimus, o nuomos laikui pasibaigus patys pasiimsime įrenginius. Jei nutiktų taip, kad įrenginys sugestų, Jums visiškai nereikėtų tuo rūpintis – mūsų specialistų komanda operatyviai pašalins gedimą ir užtikrins, kad Jūsų veikla dėl šios problemos nebūtų sustabdyta.

Kaip užsakyti spausdintuvų ar kitų biuro įrenginių nuomos paslaugą?

Jei nuomai pasirinkote mūsų nuomojamus spausdintuvus ar kitus įrenginius, tuomet laukiame Jūsų skambučio ar elektroninio laiško. Visa nuomos proceso eiga yra tokia:

 • Pateikiate užklausą, nurodydami savo poreikius, t. y. koks įrenginys Jums reikalingas: spalvotai ar nespalvotai spausdinantis, A4 ar A3 formato, reikalingas tik spausdintuvas ar daugiafunkcis įrenginys, ar reikalingas faksas, kokia apytiksliai apkrova įrenginiui numatoma per mėnesį. Pastarasis aspektas yra vienas esminių, kadangi jis leidžia nustatyti, kokio lygio aparatas Jums reikalingas. Tiesa, neteigiame, kad parinksime patys ir primygtinai siūlysime Jums vieną ar kitą įrenginį – rinksitės Jūs, bet neretai pasitaiko, kad klientai negali patys pasirinkti savo poreikius atitinkančio spausdintuvo ar kito įrenginio. Jei taip nutiktų, mes patarsime ir padėsime pasirinkti optimaliausią variantą.

 • Mes pateikiame nuomos pasiūlymą ar kelias alternatyvas.

 • Kai pasirenkate Jums priimtiniausią sprendimą, aptariame visas sąlygas ir pasirašome nuomos sutartį.

 • Sutartu laiku išnuomotą įrenginį ar įrenginius pristatome Jums, mūsų inžinierius juos pajungia, atsižvelgdamas į Jūsų poreikius ir pageidavimus.

Nuo dienos, kai įranga pristatoma ir pajungiama naudoti, pradedamas mokėti abonementas ir mokestis už kopijas.

Dažnai užduodami klausimai apie spausdintuvų nuomos paslaugą

Kiek kainuoja spausdintuvo nuoma?

Tikslią spausdintuvo nuomos kainą galime pasakyti žinodami, kokie Jūsų poreikiai. Nuomos kaina priklauso nuo konkretaus įrenginio, nuomos laikotarpio. Standartiškai į nuomos kainą įeina du mokesčiai: mėnesinis abonementinis mokestis ir mokestis už padarytas kopijas. Mokestis už padarytas kopijas atskirai skaičiuojamas už juodai baltas kopijas ir už spalvotas kopijas.

Abonementinio mokesčio dydžiui įtakos turi tai, ar nuomojamas įrenginys yra naujas ar jau naudotas.

Kopijos kainai įtakos turi pats įrenginys – kuo spausdintuvas didesnis ir galingesnis, tuo kopijos kaina yra mažesnė.

Kodėl verta nuomotis spausdintuvą ar kitą biuro įrangą?

Spausdintuvų nuoma, taip pat ir kitos biuro įrangos (skenerių, kopijavimo aparatų, daugiafunkcių įrenginių ir kt.) naudinga, kadangi nereikia daug pradinių investicijų (kas ypač aktualu naujai besikuriančioms įmonėms), patogu kontroliuoti išlaidas, paprasta įrangą administruoti. Dar vienas spausdintuvų nuomos privalumas – sparčiai tobulėjančios technologijos. Sakysite, kaip tai susiję? Šiandieninės technologijos žengia itin dideliais žingsniais pirmyn, todėl verslo subjektai, norintys koja kojon žengti drauge su technologijomis, neperka įrangos, bet nuomoja ją kuo naujesnę. Taip rinkoje atsiradus pažangesniems įrenginiams nereikia keisti savųjų, o tiesiog pakeisti nuomos objektus. Negana to, tai puiki apsauga nuo netikėtų didelių išlaidų.

Kaip žinoti, kokį spausdintuvą nuomotis?

Jei tiksliai nežinote, kokio konkrečiai spausdintuvo, t.y. kokių jo parametrų, Jums reikia, mielai pakonsultuosime, patarsime ir padėsime priimti sprendimą. Apsispręsti bus lengviau, kai atsakysite sau į šiuos klausimus: Kiek kopijų per mėnesį maždaug atspausdinate ar planuojate atspausdinti? Kokios preliminariai išlaidos būna skirto spausdintuvo kasetei ar jos papildymui per mėnesį? Kiek per metus dabar išleidžiate pinigų spausdintuvo priežiūrai?